Toppik Nedir?

 

ABD Laboratuvarlarında geliştirilmiş eşsiz formüle sahip olan toppik dökülen ve seyrelmiş saç problemlerine karşı üretilmiş bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Toppik, Tv, sosyal medya vb. alanlarda oldukça rağbet gören bir üründür. Uygulama ardından oluşan değişim çoğu insanın ilgisini çekmekte ve benzer sorunları yaşayan insanlar toppik saç fiberine yönelmektedir.

 

Toppik saç fiberi, %99 organik keratin, %1 renklendirici, koruyucu maddelerden oluşmaktadır. Saçkıran, saç ekimi vb. saç rahatsızlıklarında kullanılmasında herhangi bir sorun yoktur.

 

Toppik saç fiberi,  günlük kullanıma gayet uygundur. Rüzgâr, yağmur vb. hava koşullarından fazla etkilenmez. Saçın genel yapısını %97 sini keratin lifleri oluşturur bundan dolayı saça zararı söz konusu değildir. Saç nakli yaptıran, protez saç kullanan, saç ektiren insanların kullanımına uygun bir üründür.

 

Seyrek saç problemi yaşıyorsanız toppik saç kapatıcısı ile saçlarınıza kolaylıkla dolgun ve doğal bir görüntü verebilirsiniz.  Toppik, saç gürleştirici toz keratin liflerinden oluşan bir üründür. Bu keratin lifleri seyrek olan bölgelere uygulanarak o bölgedeki seyrek alanları örter, saçı hacimli ve gür gösterir.

 

Toppik saç dolgunlaştırıcı tozun ortalama kullanım süresi bir aydır. Bu süre saçın seyreklik durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Toppik saç tozu, siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, sarı, gri, kızıl ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir.  Toppik, saç fiberi leke bırakmaz. Elbiselerinize, bulaşsa bile geçmesi için silkelemeniz yeterli olacaktır.