Teslimat Koşulları

·         Siparişleriniz mesai saatleri içerisinde hafta içi 08.30 – 17.30 hafta sonu (cumartesi) 08.30 – 12.30 saatleri arasında alınır ve aynı gün kargoya verilir.

·         Pazar günü (mesai dışı) verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

·         Resmi Bayram, Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

·         Ayrıca siparişler yaşanabilecek yanlışlıkları önlemek (renk seçimi/ürün sayısı/ödeme şekli/adres değişikliği) adına teyit edilip aranmadan kargoya verilmez.

·         Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo şirketinden telefonunuza mesaj gelecektir. Gelmediği takdirde 05466371717 bu numaradan bizi arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

·         Gönderilen kargonun adresinizde bulunmadığınız takdirde teslimat şubesinde bekletilme süresi 3 gündür. 3 Gün içerisinde teslim alınmazsa gönderilen kargo gönderici firmaya geri iade edilir.

·         Kargosunu teslim almayıp satıcıya iade edilen ürünün bir sonraki çıkışı sadece - TR30 0006 2000 0190 0006 6543 83 hesap numarasına eft yapması ile mümkündür. Aksi takdirde ürünün tahsilatlı çıkışı bir daha yapılmaz.

 

·         Siparişinizi resimli bir kimlik göstererek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

·         Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilebilir.

·         Kargoların teslimatı olağanüstü durumlar dışında 1/3 gün içerisinde gerçekleştirilir.

·         Kargo ödemelerinizi kredi kartı, kapıda ödeme ya da havale/eft yöntemi ile yapabilirsiniz.

·         Kargonuz kapalı paket içerisinde gelecektir.

·         Kargo sevkiyatları Aras Kargo firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Değişim

·         Açılmamış ve kullanılmamış ürünlerde  renk değişikliği yapılabilir.

·         Kozmetik ürün olduğu için kullanılmış ürünlerin değişimi kesinlikle yapılamaz.

 

İade

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 3/e Md. si gereği Tüketici konumunda olan alıcı Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 (On dört) gün içerisinde kabul etmeyerek iade etme hakkına sahiptir

Kargonun hasarlı ya da kırık gelmesi durumunda iade talebinde bulunulması gereklidir

İade işleminizi 05466371717 numarasını arayarak başlatabilirsiniz.

Ardından iade etmek istediğiniz kargoyu Aras Kargo Zuhuratbaba şubesine Gülten Ertekin adına gönderebilirsiniz.

Kargo satıcıya ulaştıktan sonra Belirttiğiniz Banka Hesap Numarasına 3 gün içerisinde para iadesi gerçekleştirilecektir.

Ürünlerimiz esas itibariyle kozmetik ürünü olduğundan ve 06 Mart 2011 Tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan 27866 sayılı Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik'in 7/c maddesinde belirtilen "niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan" ifadesiyle hüküm altına alından istisnalar kapsamında yer aldığındaniadeye tabi değildir’.