FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suda Çıkmayan Saç Topiği
FixDeep Suda Çıkmayan Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suya Dayanıklı Saç Topiği
FixDeep Suda Çıkmayan Saç Topiği

Fixdeep Suda Çıkmayan Saç Gürleştirici Toz Toppak Yapmaz! (17)

5,00
Marka : Fixplant
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺209,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,00(KDV Dahil)
₺159,00 'den başlayan taksitlerle

FixDeep

 

Topical Shader & Root Cover Up

FixDeep Seyrek saçınızdan kaynaklanan saç derinizi koyulaştırır ve kel görünümü örter. Saçınızın gür görünmesini sağlar. FixDeep’i Sakal, Bıyık ve Kaşlarınızı gürleştirmek içinde kullanabilirsiniz.

FixDeep’le Kırlaşan saçınıza, boyası gelmiş saç dibinize, Bıyık, Sakal ve Faullerinize hafif dokunuşlarla Rötuş yaparak özel bir güne hazırlanabilirsiniz.FixDeep sizi Asla Yolda Bırakmaz!

Topikal Formüllü FixDeep’i Saç tedavi süresince saçınızın gelişimine tesir etmez.Rogaine, PropeciaAlopecia (Saç Kıran), saç ekiminden 15/20 gün sonra ve çok kısa saçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FixDeep eşsiz bir formüle sahiptir. Suya dayanıklıdır. Şampuanla yıkanmadıkça kafanızda kalmaya devam eder. Yapışkan ya da yağlı olmadan, mat ve kuru görünmeden saçlarınıza yapışır.

FixDeep ile denizde ya da havuzda saatlerce yüzebilir, salonlarda spor yapıp terleyebilir ve duşunuzu rahatlıkla alabilirsiniz. Saçınıza fön çekin, tarayın ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

FixDeep Dermatolojik ve Mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

18-70 yaş arasında Kadın ve Erkek 20 yetişkin gönüllüde gerçekleştirilen Dermatolojik test çalışmasında, “FixDeep” ürün değerlendirme RAPOR unda “Tahriş Yok” sonucu bulunmuştur.

 

 Sıkça Sorulan Sorular

 

Saçta Kullanım Şekli nasıldır?

FixDeep, Islak ve kuru olmak üzere iki şekilde uygulanabilir. Çok seyrelmiş saçlarda Islak uygulama tavsiye edilirken, Az seyrelmiş saçlarda gölge ve saç dibini koyulaştırmak için Kuru uygulama tavsiye edilir.

FixDeep ile Fixplant’ı neden birlikte kullanmalıyım?

Fixdeep saç derinizi koyulaştırarak seyrek görünümü örter. Fixplant saç fiberi birlikte mükemmel sonuç alabileceğiniz saç tozudur. FixDeep’i uyguladıktan sonra, Fixplant uygulaması yapmanız saçınızın daha gür, dolgun ve doğal görünmesine yardımcı olacaktır. İyi bir sonuç elde etmeniz için iki ürünün bir arada kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Saçım çok seyrek, FixDeep uyguladıktan sonra ışıkta, spot altında, güneşte vs. parlama yapar mı?

 Çok seyrek saçlarda, FixDeep ile Fixplant’ın bir arada kullanılması önerilmektedir. FixDeep ardından Fixplant saç tozu uygulanırsa saç dibinde oluşan boya görünümü ortadan kalkar, daha dolgun ve doğal bir görüntü sağlar. FixDeep fazla seyrek saçlarda tek başına yeterli olmamaktadır.

FixDeep’i saçkıran hastalığı (Alopecia) olanlar kullanabilir mi, yan etkisi var mıdır?

Fixdeep saçkıran hastalığı olan insanlar tarafından kullanılabilir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Saçkıran tedavi sürecine etki etmez. Kullanıcının iyi hissetmesini sağlayarak psikolojik destek verir. 

FixDeep kaş, bıyık ve sakal uygulamalarına uygun mudur yapay bir görüntü oluşturur mu?

FixDeep, kaş, sakal ve bıyık gibi bölgelerde kullanıma uygundur. Ürünün kutusunda bulunan fırça yardımıyla keskin çizgilerle yapılan uygulama kaş, sakal veya bıyık bölgesinde doğal bir görüntü elde etmenizi sağlar. Yapay bir görüntü oluşturmaz.

FixDeep beyazlaşmış saça uygulanır mı kapatıcılık özelliği var mıdır?

Evet. FixDeep yoğun kapatıcılığa sahip bir üründür. Hafif veya yoğun her türlü beyazlaşmış saça uygulanabilir. Beyazları kapatarak doğal bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Bir kutu FixDeep kullanım süresi ne kadardır?

Her gün kullanılırsa, saçın seyrekliğine göre 2 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

FixDeep alerji, kaşıntı, döküntü yapar mı?

FixDeep Dermatolojik ve Mikrobiyolojik testleri yapılmış bir üründür. (RAPOR’lara BURADAN ulaşabilirsiniz) bu testlerin sonucunda herhangi bir alerjik etken bulunmamıştır.

FixDeep suda çıkar mı?

FixDeep suda kesinlikle çıkmaz. FixDeep’i uyguladıktan sonra rahatlıkla havuza ya da denize girebilirsiniz. Sporunuzu rahatlıkla yapabilir, terleyebilirsiniz. Sağanak yağmurda dahi akma yapmaz.  FixDeep sudan etkilenmez, sadece şampuan yardımıyla çıkar.

FixDeep Saçımın dibinde boya gibi belli oluyor ve dikkat çekiyor bunun için ne yapmalıyım?

FixDeep fazla seyrek saçlarda tek başına yeterli olmamaktadır. Çok seyrek saçlarda, FixDeep ile Fixplant’ın bir arada kullanılması önerilmektedir. FixDeep ardından Fixplant saç tozu uygulanırsa saç dibinde oluşan boya görünümü ortadan kalkar, daha dolgun ve doğal bir görüntü oluşur.

FixDeep’in saça zararı var mı?

Bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır.

FixDeep ıslak saça uygulanır mı?

Evet. FixDeep ıslak saça uygulanabilir.

FixDeep’i hangi bölgelere uygulayabiliriz?

FixDeep seyrelmiş saç, faul, kaş, sakal, bıyıkta kullanabilecek bir üründür. Ayrıca beyazlamış saç, kırlaşmış sakal, özellikle kadınların en büyük sorunu olan dip boyası, balyaj gibi alanlarda kullanıma uygun bir üründür.

FixDeep’i kimler kullanabilir? Kadınların kullanımına uygun mudur?

FixDeep hem erkek hem kadınların kullanımına uygun bir üründür. Kadınlarda rahatlıkla kullanabilir. Özellikle kırlaşmış saç, saç dibi gelmiş boya ve balyaj konusunda elde edilen başarılı sonuçlar kadınların bu ürüne yönelmesine sebep olmaktadır.

FixDeep kullandıktan sonra fön, düzleştirici, maşa kullanılabilir mi?

Evet. FixDeep uygulaması yapıldıktan sonra saça fön uygulaması yapılabilir. Düzleştirici, maşa gibi aletler kullanılarak saça istenilen şekil verilebilir.

FixDeep saçın yeniden çıkmasını sağlar mı?

Hayır. Saçı yeniden çıkarma özelliği yoktur. FixDeep seyrelmiş saça uygulanarak yoğun örtücülüğü ile gür ve doğal bir görüntü verir.

FixDeep yapay bir görüntü oluşturur mu? 

Hayır. Yapay bir görüntü oluşturmaz. FixDeep saç derisi ile bütünleştiği için saç renginize uyum sağlar ve gayet doğal bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Doğal görünümü arttırmak için, FixDeep uygulandıktan sonra ıslak mendille hafif üzerinden silinir ve daha doğal bir görüntü elde etmenizi sağlar. 

FixDeep kullandıktan sonra havuza, denize girebilir miyim?  Akma yapar mı?

Evet. FixDeep kullanıldıktan sonra havuza, denize rahatlıkla girilebilir. Kesinlikle akma yapmaz. Saç derisi ile bütünleştiği için, denizden, havuzdan çıktığınız zaman saçınızın gür ve doğal görünümü devam eder.

FixDeep uyguladıktan sonra kıyafete, yastığa bulaşır mı?

FixDeep uygulandıktan sonra kıyafete ve yastığa bulaşmaz. Ancak ıslak mendil ya da su ile beraber yapılacak sert dokunuşlarda ürünün çıkması mümkündür.

FixDeep kullandıktan sonra saçımı tarayabilir miyim?

Evet. FixDeep kullandıktan sonra saçınızı tarayabilir dilerseniz fön ile istediğiniz şekli verebilirsiniz.

FixDeep renk seçenekleri nelerdir?

FixDeep, Siyah, Koyu kahve, Orta kahve, Açık kahve, Sarı olmak üzere 5 renk seçeneğine sahiptir. Saçınıza uygun rengi seçerek başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

üründür

Benzer Ürünler